Zespół współpracujących prawników

Prawnicy zapewniają Klientom wysoki poziom merytorycznego wsparcia. Prawnicy działający na rzecz Klientów Kancelarii posiadają długoletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej firm, czy też reprezentacji sądowej. Każdy nasz prawnik zapewnia kompleksowe wsparcie prawne lub księgowe na rzecz swoich Klietnów. Kancelaria oferuje specjalne ceny dla firm i osób z dzielnic Wola, Ochota, Żoliborz czy Praga. W trosce o najwyższą jakość usług problem Klienta jest szczegółowo analizowany, po czym prawnik wskazuje Klientowi możliwości osiągnięcia zadowalającego rezultatu usługi. Każdą zgłoszoną sprawę prawnicy badają z pełnym zaangażowaniem. Wszelkie usługi w tym porady prawne jak również usługi księgowe są świadczone także przez prawnika, który nie jest członkiem samorządów prawniczych. Zespół prawników na każdym etapie współpracy stara się, aby wszelkie ustalenia finansowe były jasno sprecyzowane. Dostosowując się do potrzeb Klientów prawnicy oferują również porady prawne online.

Elżbieta Kliman-Rola, prawnik, księgowa

Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowe Studia z zakresu finansów i rachunkowości na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. Posiada licencję Ministerstwa Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (poz. 50803).Jest także członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. W ramach prowadzonej działalności zajmuje się usługami księgowymi oraz udzielaniem porad prawnych z szeroko rozumianego prawa cywilnego.

Piotr Rola, radca prawny

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowe Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie Prawa Spółek. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie oraz abitrem w Krajowym Sądzie Arbitrażowym w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego oraz jako pełnomocnik procesowy przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Jest autorem ok. 500 publikacji prawnych.

Krzysztof Kańczugowski, radca prawny

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Łazarskiego. Odbył skrócone przeszkolenie wojskowe dla absolwentów studiów wyższych, szkołę podchorążych rezerwy oraz dwie specjalizacje wojskowe w Wyższej Szkole Wojsk Lądowych we Wrocławiu im. Tadeusza Kościuszki. Posiada wieloletnie doświadczenie jako pełnomocnik procesowy przed sądami administracyjnymi oraz powszechnymi. Posiada także bogatą praktykę z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz administracyjnego.

Iwona Zubrzycka-Zięba, radca prawny

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Posiada bogatą wiedzę z zakresu prawa cywilnego oraz prawa karnego. Posiada także wieloletnią praktykę w zakresie prowadzenia sporów sądowych zarówno w sprawach cywilnych jak i karnych.